?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share
Отож, висновки...| So, conclusion...
johnknot1992
Блоги, це теж певною мірою ЗМІ. Можливо, не завжди значущі, вони майже завжди не мають такої ваги, як інші ЗМІ, проте, в них є, певною мірою, можливість на щось впливати.
Отже фінальним акордом стане короткий порівняльний аналіз мого власного блогу, адже самокритика та самоаналіз – це завжди цікаво.
Отже, порівнюючи себе з такими монстрами блогерства (я знову вибачаюся за усі граматичні помилки стосовно букви «грета», з уже відомих вам обставин) як, наприклад, sir_austen (http://sir-austen.livejournal.com/), talkshow_ghost (http://talkshow-ghost.livejournal.com/), in4_ua (http://in4-ua.livejournal.com/), mediameds (http://mediameds.livejournal.com/), moodmaker1 (http://moodmaker1.livejournal.com/), skywriter1992 (http://skywriter1992.livejournal.com/), льо miss_ays (http://miss-ays.livejournal.com/) та, звісно ж, ann_carroll (http://ann-carroll.livejournal.com/) я розумію, що я сильно поступаюсь у порівнянні з ними, що англійською мовою якщо вірити підручнику «Videoguide», виданому у Донецькому Національному Університеті, перекладається дуже точно та лаконічно – «to suck».
І це ще не все – я, здається, якимось чином примудрився продемонструвати у своєму блозі майже усі проблеми Українських ЗМІ своїм власним прикладом, окрім, сподіваюсь, жонглювання фактами та залежності від точки зору фінансових чи владних структур.
Були і граматичні помилки (навіть тут є, з цією «гретою»…), і мала кількість джерел, і недостатня проробка матеріалу. Неодноразовими були провали у моніторингу, та й взагалі, зроблена була лише половина з того, що було заплановано. Найгірше те, що, здається, у ЗМІ також перепади настрою у жовтні, отже ці проблеми не тільки мене стосуються, хоча відповідальності я з себе не знімаю ні в якому разі. Хоча, блог, все-таки, не найзручніша форма для мене, мабуть.
Втім, піднявши собі настрій черговим шикарним постом вельмишановного sir_austen (який можна прочитати тут - http://sir-austen.livejournal.com/2609.html), який, мені здається, є його «лебединою піснею» у цьогорічній та цьогомісячній темі «Міжнародні події в українських ЗМІ», я зрозумів, що не все так погано і справді, стало значно краще. Життя продовжується, осінь (така чудова!) продовжується, у Ірландії, нарешті, є новий президент і це чудово!
Отож, бажаю усім своїм читачам добрих вражень, натхнення, наснаги та взагалі того, що їм потрібно у цю сувору зимню пору, хай би навіть просто вітаміну С, щоб імунітет був нормальний.
Це був johnknot1992, з України. До побачення.
 
P.S. Можливо, проте малоймовірно після цього посту з’явиться ще один, надісланий мною до спільноти mediatracers.   
           
Short Summary in English:
A post with a “goodbye” and comparative analyses of my own blog as well as some general conclusions.